Çifte Savaşçılar jet li Türkçe Dublaj Ful izle

Dövüş sanatları ustası ve Uzakdoğu’nun ve Hollywood’un gözde aksiyon filmleri oyuncusu Jet Li’den aksiyon ve komedi dolu harika bir film. 

Junbao (Jet Li) ve Tienbo, bir Shaolin Tapınağı’nda birlikte büyüyen ve başları sürekli belaya giren iki rahiptir. Her ikisi de Tienbo’nun bir karşılaşma sırasında hile yapan birkaç öğrenciyi öldürme noktasına gelmesi üzerine Tapınak’tan kovulurlar. Tapınak’tan ayrılmadan önce ustaları onlara kendi farklı kişiliklerinin onları götürebileceği yerler hakkında nasihatte bulunur. Ve usta özellikle Tienbo’yu uyarır. İkilinin yolları Çin’in o zamanında var olan haydutlarla kesişir. Tienbo para için hem haydutlara hem de arkadaşı Junbao’ya ihanet edecektir. Junbao, bu olayların etkisiyle kendini toparlamaya çalışırken Thai Chi sanatını keşfedecektir. Jet Li’nin erken dönem filmlerinden keyifli ve aksiyon dolu bir görsel ziyafet.

Yönetmen: Wo Ping Yuen, Senarist: Kwong Kim Yip, Yapımcı: Jet Li, Müzik: Stephen Edwards,  Oyuncular: Jet Li, Michelle Yeoh, Chin Siu Ho, Fennie Yuen, Cheung Yan Yuen, Lau Shun, Hai Yu, Kam Kong Chow, Jian-kui Sun, Wing-chung Ho, Süre:1 saat 36 dk., Yapım Yılı: 1993, Türü: Aksiyon-Komedi
Matonline banner1_turkish_flag_300x250 Image Banner Siberailem_banner mavi250x250 Image Banner
Share this article :
 

Yorum Gönder

 
Proudly powered by Blogger